آجر آنتیک

این صفحه را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آجر آنتیک

آجر آنتیک
آجر آنتیک

.

قیمت آجر آنتیک کد A11.A21.A31

هر مترمربع : ۹۵٫۰۰۰ تومان

   آجر آتریسا

 • نام وکد محصول: آجر آنتیک A11-A21-A31
 • سایز محصول : ۲*۲۰*۵٫۵
 • تعداد در مترمربع(با بند یکسانت): ۷۴ عدد
 • جنس محصول : خاک رس 
 • تنوع رنگ (قرمز، گلبهی و کرم)
 • مقاوم در برابر رطوبت ، سرما و گرما
 • استحکام و دوام زیاد
 • قابل استفاده در نمای داخلی و بیرونی
 • قابلیت نصب تلویزیون، تابلو و.. بر روی آن
 • قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف
 • سبک و مقاوم ( باعث کاهش وزن ساختمان)
 • بسته بندی مناسب جهت حمل و نقل

آجر آنتیک دارای سه رنگ    می باشند . آجر آنتیک با توجه به رنگ آن در بسته بندی های جداگانه عرضه می گردد.در هر بسته رنگ آجرها یکسان می باشد .شما می توانید هر رنگ یا کد را بصوت تکی و مجزا  و یا  برای دستیابی به تنوع بیشتر هر کد و رنگ را به دلخواه بصورت ترکیبی با کد و رنگهای دیگر آجرهای آنتیک بکار ببرید.

– همچنین پودرهای بند کشی که هنگام اجرا بین آجرهای آنتیک بکار می رود دارای تنوع در رنگ می باشد که این مورد نیز شما را در دستیابی به نمای دلخواه اتاقها  و منازلتان یاری می کند.

– درساخت این محصول از خاک رس استفاده میشود

– شما می توانید از آجرهای آنتیک در نمای داخلی و بیرون ساختمان های خود ودر شرایط آ ب وهوایی مختلف استفاده نمایید.

– آجرهای آنتیک از ویژگی مقاوم بودن و کارپذیری فیزیکی برخوردارند. در نتیجه عملیات برش، سوراخ کاری بر روی این محصولات به راحتی انجام میشود.

– آجرهای آنتیک به آسانی با فرز بریده میشوند که این ویژگی باعث کاهش ضایعات محصول  به میزان چشمگیری می شود.

–  وزن کم محصولات :

به دلیل وزن کم آجرهای آنتیک و سهولت کاربا این محصولات  ، هزینه و زمان اجرا کاهش مییابد و حمل  و نقل آسان میگردد. سبکی این محصولات نقش مؤثری در کاهش  وزن ساختمان دارند.

آجر آنتیک، به صورتی غیر قابل انکار، گرم، زیبا و در همه ی زمان ها قابل استفاده است. استفاده از آجر آنتیک به خصوص در فضا های مدرن و مینیمال طراحی شده به وسیله ی رنگ های خنثی  مانند : طوسی ، خاکستری ، دودی و رنگ های دسته کرم ، بژ و شیری، نقره ای و.. می تواند تنوع فضایی ایجاد کند و جلوه ی بصری فضا را افزایش دهد. بهتر است آجر آنتیک را در بخش هایی از خانه به کار ببریم که در آن ها از المان ها و وسایل متنوع  کمتری استفاده شده باشد، زیرا وجود آنها در فضا هایی با تنوع رنگی و دکوری زیاد باعث آشفتگی محیط و خستگی چشم می شود. استفاده از آجر آنتیک به همراه گیاهان آپارتمانی، حس حظور در طبیعت را در افراد ایجاد می کند.  و  هنگامی که در دکوراسیون داخلی یک فضا از آن استفاده می کنید ناچارید نورپردازی ای مناسب برای تامین نور کافی به کار ببرید. در این عکس ها نمونه های استفاده از آجر آنتیک در دکوراسیون داخلی و تاثیر آن بر حس فضا آورده شده است.

آجر نما (آجر دکوراتیو، آجر هلندی، آجر آنتیک و.. ) اگر به درستی در محیط استفاده شود می تواند بدون خسته کردن چشمها یا ایجاد دلزدگی به صورت طولانی مدت در دکوراسیون باقی بماند و این به سبب دارا بودن ویژگی های مثبت آن است آجر نما در چشم بیننده زیبا ، چشم گیر و به فضا گرما می بخشد.

با دانش فنی و طراحی هوشمندانه ، آجر نما می تواند اثری کاملا منحصر به فرد و بی نقص به فضا بخشیده و با ویژگی خاصی که دارد  برای هر دکوراسیونی با هر سبکی، از مدرن، سنتی، معاصر مناسب باشد

عناصر مختلفی در طراحی داخلی هستند که می‌توانند تغییری اساسی در فضای داخلی ایجاد کنند. یکی از این عناصر استفاده از دیوارهای آجری مانند : آجر آنتیک در فضای داخلی خانه است . هیچ چیزی در دکوراسیون داخلی خانه مانند دیوار آجری دلپذیر و گرم کننده نیست، گرمی و نمای روستیک آجر یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش و تزیین دیوار اتاق پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب یا حتی اتاق غذاخوری است.

همچنین دیوارهای آجری همیشه جلوه ای لذت بخش در دکوراسیون مکانی که در آن بکار می روند بوجود می آورند. در حقیقت چیزی جادویی در بافت ها و رنگ های ذرات آجر وجود دارد که آنرا مناسب استفاده در هر شرایطی با هر دکوراسیونی می کند.

آجر آنتیک پازل

شاید شما بخواهید دیوار پشت تلویزیون خود را به شکلی متفاوت از سایر قسمت های دیگر طراحی کنید و با این تفاوت توجه افراد را بیشتر جلب کنید در چنین شرایط طراحی دکوراسیون با اجر نما از قبیل : آجر آنتیک و آجر دکوراتیو بهترین گزینه است و می توانید پشت تلویزیون را با این آجرهای نما دیوارپوش کنید. البته ناگفته نماند که در انتخاب رنگ آجر به  تناسب داشتن آن با هارمونی رنگ های موجود در اتاق توجه کنید  تا پس از اجرای کار زیبایی خودش را نشان بدهد.

آجر آنتیک آتریسا
آجر نما آنتیک
آجر آنتیک

امروزه، متریال آجر نما  راه خود را به طراحی داخلی باز نموده است و در کارهای مدرن و پست مدرن، روستیک و صنعتی، شاهده استفاده طراحان و معماران از این متریال هستیم. این موضوع را باید این طور عنوان کرد که چند سالی است آجر جان تازه ای گرفته است.

یکی از فضاهایی که استفاده از آجر نما مانند آجر آنتیک در آن امروزه بسیار رایج است، کافی شاپ ها و رستوران ها هستند. در واقع متریال هایی نظیر آجر نما و چوب امروزه بطور ویژه در فضاهای کافی شاپی مورد استفاده اند اگر قصد طراحی یک فضای کافه را دارید و به دنبال نمونه متریال های مورد استفاده در کافی شاپ ها هستید، پیشنهاد می کنیم ایده های ارائه شده در این بخش را بررسی نمایید.

آجر آنتیک
آجر آنتیک
آجر آنتیک
آجر آنتیک
آجر آنتیک

نورپردازی از مهم ترین مسائلی است که شما باید در طراحی مکانهایی مانند رستوران ، غذاخوری ها و کافی شاپ ها به آن بپردازید. بسته به تم وسبک دکوراسیون رستوران نورپردازی می تواند تأثیر بسزایی در جذب و حفظ مشتری داشته باشد. نور طبیعی همواره به عنوان اولین و مهم ترین منبع نوری برای تمامی فضاها به شمار می آید. از طرفی باید افزود که نور طبیعی از لحاظ روانی تأثیر مثبتی بر روان آن ها خواهد داشت. تابش نور ملایم خورشید در هنگام غذاخوردن حسی از آرامش را به افراد منتقل می کند. نورپردازی مصنوعی نیز در کنار نور طبیعی می تواند بر ایجاد فضایی دنج، گرم و صمیمانه موثر باشد. معمولا کارشناسان و متخصصان طراحی داخلی استفاده از نورهای گرم را برای رستوران ها توصیه می کنند.

آجر آنتیک
آجر آنتیک
آجر آنتیک
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

آجرهای آنتیک همیشه جلوه ای زیبا در دکوراسیون جایی که در آن بکار می روند بوجود می آورند. بافت و رنگ های آجر آنتیک  آنرا مناسب استفاده در هر شرایطی با هر دکوراسیونی می کند. روش استفاده از آجر آنتیک می تواند کاملا متفاوت باشد برای مثال می توانید  دیواری از خانه در اتاق نشیمن را کاملا با آن بپوشانید در صورتی که در طرح های دیگر فقط قسمت کوچکی از دیوار خانه با آجر آنتیک  پوشانده می شوند و باقی قسمت ها بدون تغییر باقی می مانند.

 از آجر آنتیک نه تنها در نمای بیرونی ساختمان بلکه در نمای داخلی و دکوراسیون داخلی خانه نیز می توان استفاده کرد. 

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

استفاده از آجر آنتیک  در دیوارهای ورودی منزل با ایجاد حسی دلپذیر، عموما موجب می شود تا افراد با اشتیاق بیشتری به محیط منزل وارد شوند. همچنین در کنار استفاده از آجر آنتیک در نمای داخلی توصیه می گردد به منظور افزایش هارمونی و یکپارچگی از المان هایی نظیر شومینه و کفپوش لمینت استفاده گردد.

آجر آنتیک
آجر آنتیک آتریسا

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون روی کوچک یا بزرگ نشان‌دادن فضای منزل تأثیر زیادی دارد. اما برای طراحی این دیوار چه باید کرد؟!

امروزه استفاده از آجر نما  برای نمای پشت تلویزیون بسیار محبوب است. استفاده از آجر نما با توجه به سلیقه و فضای سالن پذیرایی، نمایی زیبا به پشت تلویزیون می‌دهد و آن را از حالتی خشک و غیرزنده خارج می‌کند.

آجر نمایی که برای دیوار پشت تلویزیون استفاده می شود بهتر است با سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد. آجر نما با(توجه به تنوع رنگ ، بافت و سایزی که دارد) وقتی برای طراحی نمای پشت تلویزیون به کار می‌رود؛ ظاهری جذاب و دوست‌داشتنی به منزل شما هدیه خواهدداد.

آجر آنتیک آتریسا

یکی از عناصری که می تواند تغییر اساسی در فضاسازی های داخلی ایجاد کند استفاده از آجر نما ( آجر دکوراتیو، آجر آنتیک و …  ) در طراحی داخلی خانه می باشد. بدون شک کمتر متریالی در طراحی داخلی را سراغ داریم که همانند یک دیوار آجری بتواند حال و هوای محیطی طبیعی را به داخل منزل بیاورد و فضاسازی های داخلی را گرم و دلپذیر نماید. گرمی و دلپذیری آجر آنتیک آن را به یکی از بهترین گزینه ها به عنوان پوشش دیوار اتاق های پذیرایی، نشیمن، خواب و غذاخوری بدل کرده است. استفاده مناسب از آجر آنتیک در ساخت نمای داخلی منازل باعث دور شدن از کلیشه ‌های یکسان امروزی و خلق نمایی متفاوت می گردد.

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

از ویژگیهای استفاده از آجرهای نما از قبیل آجر آنتیک، آجر دکوراتیو، آجر هلندی و … در دکوراسیون داخلی منازل، امکان بندکشی متنوع آنها است. شما می توانید دیوار آجری خود را با رنگ های متنوعی بندکشی کنید  این بدان معنی است که با استفاده از این آجرها، تعداد زیادی طرح و نقشه در اختیار شماست.

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

استفاده از آجر آنتیک  در طراحی دیوار های خانه حسی سنتی و تاریخی به فضای خانه می دهد و محیطی گرم و صمیمی با ویژگی های سبک روستایی ایجاد می کند. استفاده از آجر آنتیک، تغییری محسوس در دکوراسیون منزل ایجاد می کند و همراه کردن رنگ آجر با مبلمان ، فضایی مدرن با ویژگی های سنتی را شکل می دهد. آجر های نما ، پوششی زیبا و جالب توجه در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با ترکیب این آجر ها با مبلمان به رنگ های با طراوت و بافت های هیجان آور، دکوراسیونی بی نظیر ایجاد کنید.

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

آجر آنتیک می تواند در هر محیطی با هر کارکردی استفاده شود، نه تنها در خانه بلکه در شرکت ها و ادرات و … هم می توان از این آجر در طراحی و دکوراسیون فضا به خوبی استفاده کرد. همچنین در استفاده از این نوع آجر  هیچگونه محدودیتی وجود ندارد یعنی نمی توان گفت: چون طراحی و معماری داخلی منزل به این شکل است نباید از آجر آنتیک استفاده کرد بلکه دست شما برای استفاده در هر محیطی باز است فقط بایستی کمی دقت کنید.

برای این کار می توانید تمامی دیوارهای اتاق خواب و یا اتاق نشمین را با آجرهایی آنتیک تزئین کنید و یا اینکه فقط یک دیوار و یا حتی می توان فقط تکه ای کوچک از یک دیوار را با این آجر تزیین کرد.

همچنین می توان رنگ مورد استفاده در اتاق نشیمن را هماهنگ را با رنگ آجرها و رنگ بند بین آجرها ، انتخاب و تمامی وسایل را با آن هماهنگ کرد یعنی رنگ دیوارها، رنگ مبلمان، رنگ میز و خلاصه تمامی وسایل را البته در تناژ و طیف های متنوع. و یا می توان از رنگ هایی متضاد و مختلف برای زیباتر شدن طرح و مدل جدید دیوار آجری استفاده کرد تا هم زیبایی دیوار بیشتر به چشم بیاید و هم زیبایی دیگر وسایل منزل.

هر کدام از این شیوه های دکوراسیون فضای داخلی جذابیت و زیبایی خود را دارد و می تواند سلایق مختلف را راضی نگهدارد.

آجر آنتیک آتریسا

آجرآنتیک  جزو  دیوارپوش های کلاسیک است و مناسب افرادی است که میخواهند آشپزخانه ظاهری قدیمی و تا حدی سنتی شکل به خود بگیرد. آجر آنتیک در کنار کابینت های مدرن یک تضاد ظاهری زیبا را بوجود می آورند و با کابینت های کلاسیک به خوبی ست می شوند.

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا

استفاده از آجر آنتیک بر روی دیوارهای خانه  تاثیر زیادی  در بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان دارد. دمای محیط را به خوبی حفظ می‌کند و در تثبیت نوسانات حرارتی و برودتی محیط نقش قابل توجهی ایفا می کند به گونه ای که در تابستان محیط داخلی را خنک و در زمستان گرمای آن را حفظ می نماید.

آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
آجر آنتیک آتریسا
نوع محصول :آجر آنتیک
کد محصول :A11-A21-A31
سایز محصول :
طول : 20 سانتی متر
عرض : 5.5 سانتی متر
ضخامت : 2سانتی متر
درساخت این محصول از خاک رس استفاده می شود.
رنگ محصول : قرمز (A21 ) - گلبهی (A11) - کرم (A31)
تعداد در متر مربع (با یکسانت بند) :74قطعه

آجر آنتیک دارای سه رنگ    می باشند . آجر آنتیک با توجه به رنگ آن در بسته بندی های جداگانه عرضه می گردد.در هر بسته رنگ آجرها یکسان می باشد .شما می توانید هر رنگ یا کد را بصوت تکی و مجزا  و یا  برای دستیابی به تنوع بیشتر هر کد و رنگ را به دلخواه بصورت ترکیبی با کد و رنگهای دیگر آجرهای آنتیک بکار ببرید.

– همچنین پودرهای بند کشی که هنگام اجرا بین آجرهای آنتیک بکار می رود دارای تنوع در رنگ می باشد که این مورد نیز شما را در دستیابی به نمای دلخواه اتاقها  و منازلتان یاری می کند.

– درساخت این محصول از خاک رس استفاده میشود

– شما می توانید از آجرهای آنتیک در نمای داخلی و بیرون ساختمان های خود ودر شرایط آ ب وهوایی مختلف استفاده نمایید.

– آجرهای آنتیک از ویژگی مقاوم بودن و کارپذیری فیزیکی برخوردارند. در نتیجه عملیات برش، سوراخ کاری بر روی این محصولات به راحتی انجام میشود.

– آجرهای آنتیک به آسانی با فرز بریده میشوند که این ویژگی باعث کاهش ضایعات محصول  به میزان چشمگیری می شود.

–  وزن کم محصولات :

به دلیل وزن کم آجرهای آنتیک و سهولت کاربا این محصولات  ، هزینه و زمان اجرا کاهش مییابد و حمل  و نقل آسان میگردد. سبکی این محصولات نقش مؤثری در کاهش  وزن ساختمان دارند.

اقلام مورد نیاز برای نصب آجر نما : (کلیک کنید)

1_ چسب (خمیری یا پودری یا بتن) یا دوغاب

_ برای چسباندن آجر بر روی دیوار در فضای داخل منازل از چسب خمیری یا پودر خمیری (چسب کاشی و سرامیک) استفاده استفاده می‌شود.
برای نمای بیرونی بیشتر از دوغاب استفاده می شود.

2_پودر بندکشی (دارای تنوع رنگ) :

تنوع رنگ پودر بند کشی
تنوع رنگ پودر بند کشی

پودر بندکشی، پودری سیمانی در رنگهای متنوع که فاصله یکسانت بین آجرها که به اصطلاح به آن بند می گویند را با آن پر می کنند.
بندکشی زیبایی نما را دوچندان می کند.
رنگ پودر بندکشی که انتخاب می کنید در نمایی که در آخر کار پس از اجرای آجر بسیار مهم است و انتخاب رنگ بسته به نوع و رنگ آجر و هماهنگی آن با فضایی که آجر در آن اجرا می‌شود دارد.

3_اسپیسر یا صلیب یکسانت :

_صلیب آجر قطعه ای پلاستیکی به صورت 3 پر (تی شکل) به ضخامت 10mm از جنس پلاستیک فشرده که برای تنظیم فاصله دقیق بین آجرها و ایجاد بندها و فواصل منظم بین آجر در هنگام نصب از آن استفاده می شود . صلیب آجر در هنگام نصب آجر میان بندها قرار می‌گیرد.

4_نانو یا رزین (این مورد بسته به نوع إجر و فضایی که آجر در آن استفاده می شود به کار می رود).
برای ضد آب کردن و واترپروف کردن آجر و قابل شستن کرد آجر و محافظت آجر و دوام آن.
بیشتر برای نمای بیرونی استفاده می‌شود.

☑مقدار مورد نیاز هر یک از اقلام فوق :
1_1 : چسب به ازای هر 2.5 متر مربع یک دبه 12.5 کیلویی چسب خمیری
2_2: پودر بندکشی به ازای هر 5مترمربع یک کیسه 20 کیلویی
3_3 : اسپیسر یا صلیب به ازای هر مترمربع یک بسته صدتایی

4-4: نانو به ازای هر مترمربع یک لیتر

 

نحوه محاسبه مقدار آجر مورد نیاز (کلیک کنید)

راه ساده برای محاسبه مقدار آجر مورد نیاز بر حسب مترمربع  برای پوشش دیوار به این صورت هست که:

مساحتی که می خواهیم آجر نما را در آن بکار ببریم را محاسبه می کنیم.

طول دیوار بر حسب متر ضربدر ارتفاع آن برحسب متر

هر تعداد دیوار که مایل باشیم آنها را با آجر نما تزیین کنیم طول هر دیوار و ارتفاع آن  را بر حسب متر اندازه گرفته در هم ضرب می کنیم.سپس مساحت دیوارها را جمع می کنیم.

مساحت بخشی از دیوار که آجر نما در آن بکار نمی رود را از آن کم می کنیم.

حاصل کل مقدار مترمربع آجر مورد نیاز است..

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب پاسخگویی شما خواهند بود.

021-77882884

09126226792 تلگرام و واتس آپ

ایمیل : atrisabrick@gmail.com

با ما تماس بگیرید.

هزینه کلی نصب آجر چطور محاسبه می شود (کلیک کنید)

اقلام لازم در فضای داخلی برای نمای آجری را  در ادامه مشاهده می کنید در  که مجموع قیمت هر یک ، هزینه کلی را تشکیل می دهند  :

1 - مقدار آجر نما  بر حسب متر مربع

2 - چسب به ازای هر 2.5 متر مربع یک دبه 12.5 کیلویی چسب خمیری
3- پودر بندکشی به ازای هر 5مترمربع یک کیسه 20 کیلویی
4-اسپیسر یا صلیب به ازای هر مترمربع یک بسته صدتایی

5- نانو به ازای هر مترمربع یک لیتر ( در صورت نیاز)

6- هزینه نصب ( بر اساس متر مربع )

برای مثال :

اگر طول دیوار شما 7.5 متر و ارتفاع آن دو متر باشد شما نیاز به 15 متر مربع آجر دارید.

نیاز به 15 بسته اسپیسر

نیاز به 6 دبه چسب

نیاز به 3 کیسه پودر بندکشی 20 کیلویی

که مجموع قیمت هر آیتم مبلغ کل متریال لازم برای نصب آجر را تشکیل میدهد.

 • مبلغ نصب جداگانه محاسبه می شود.

**

شما می توانید پس از انتخاب آجر مورد نظر و متراژ درخواستی خودتان از طیق ایمیل ، تماس تلفنی ، واتس آپ و تلگرام و.. پیشفاکتور اقلام مورد نیازتون رو دریافت کنید

با ما تماس بگیرید  با افتخار در خدمت شما  هستیم.

لینک دریافت پیشفاکتور و سفارش خرید 

چطور سفارش بدیم؟ چطوری ارسال میشه؟ (کلیک کنید)

بعد از انتخاب آجر مد نظرتون از طریق مراجعه حضوری ، سایت، تلگرام و یا اینستاگرام و .. شما می تونید با ما تماس بگیرید و درخواست وسفارش تون رو اعلام کنید.

محدودیتی در مقدار سفارش وجود ندارد و شما می توانید  هر متراژ که مد نظرتان هست (از یک متر تا چند صد متر ) سفارش دهید.

- هنگام تماس شما ، به شما اعلام خواهد شد که سفارش شما چه موقع ارسال میشه.

پس از تماس شما ، بخش فروش فاکتور درخواست شما رو برای شما از طیق ایمیل ، واتس آپ و یا تلگرام ارسال می کنند. که پس از پرداخت مبلغ فاکتور، درخواست شما به آدرس اعلامی تون ارسال میشه.

– شما می توانید در هر نقطه از کشور که باشید سفارش خود را درخواست نمایید . بسته به مقدار و نظر شما ما از طریق باربری  یا موسسات حمل ونقل سفارش درخواستی تان را ارسال می کنیم.

َ

- چگونه از آجر های نما (دکوراتیو , آنتیک و …) برای زیبا سازی نمای قسمتهای مختلف خانه های مان استفاده کنیم؟

1-  برای سالیان متمادی زیبایی  و شادابی نما را حفظ میکند.

۲ –  یکنواختی موجود در دکوراسیون خانه را برطرف ساخته , موجب ایجاد یک هامونی زیبا بین اجزای خانه می شود.

۳ –  امکان طرح ایده ها, احساسات و هنرنمایی طراحان و آرشیتکتها, با ابعاد, رنگ و شکلهای متنوع آجرها فراهم می شود.

۴ –  ابعاد, رنگ و شکلهای متنوع آجرهای نما امکان خلق نماهای زیبا و خلاقانه را برای مهندسین طراح و معمار ساختمان فراهم  می کند.

-
product image
STAR
no rating based on 0 votes
آجر آتریسا
آجر آتریسا
آجر دکوراتیو کد bh3004
آجر آنتیک
-
IRR 100
-
Available in Stock

این صفحه را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
* لطفا نظرات و پیشنهادهای خودتون رو در این قسمت بنویسید*
 • نویسنده
  استفاده صحیح از آجر نما از قبیل : آجر هلندی ، آجر آنتیک ، آجر دکوراتیو در طراحی داخلی آشپزخانه موجب افزایش حس گرمی و مهمان پذیری این فضا می گردد. از آنجاییکه آجر خاصیت بازتابندگی نور را ندارد، برای جلوگیری از تاریک و دلگیر شدن فضای آشپزخانه توصیه می گردد از چراغ ها و سیستم نورپردازی مناسب استفاده گردد. همچنین استفاده از کابینت های فلزی، کاشی های فلزی، وسایل برقی نقره ای رنگ در کنار به کارگیری المان های دکوراتیو چوبی سبب ایجاد ترکیبی چشم نواز در محیط آشپزخانه می گردد.
Call Now Buttonسوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید