آجر دکوراتیو سفید

این صفحه را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

آجر دکوراتیو سفید
آجر دکوراتیو سفید

قیمت آجر دکوراتیو سفید

هر متر مربع: ۹۷٫۰۰۰  تومان

   آجر آتریسا

 • نام و کد محصول : آجر دکوراتیو کد bh10
 • جنس محصول : لیکا (بتن سبک سازی شده)
 • سایز محصول : ۱٫۵*۲۰*۶٫۵
 • تعداد در مترمربع(با بند یکسانت): ۶۴ عدد

۱- جنس آجرهای دکوراتیو آتریسا ، از لیکا (پوکه صنعتی یا خاک رس پخته شده در حرارت ۱۲۰۰  درجه) است.

۲- دارای طرحهای متنوع است و در هر مترمربع ۲۳ طرح محتلف بصورت رندم وجود دارد . این تنوع در بافت و طرح هنگام اجرا زیبایی خاصی به نما می دهد و یکنواخت نبودن آن روح و سرزندگی به نمای دیوار می دهد و باعث جلوه و زیبایی خاص می شود.

۳- آجرهای دکوراتیو آتریسا در برابر رطوبت، سرما و گرما مقاومند و آسیبی نمی بینند. و نم و رطوبت و سرما و گرما به آنها آسیبی نمی رساند و بهمین دلیل در هر آب و هوایی و هر نقطه از کشور قابل استفاده هستند.

۴- آجرهای دکوراتیو آتریسا ، قابل شستشو هستند و به راحتی با یک تکه پارچه نمدار و کمی مایع شوینده تمیز می شوند.

۵- آجرهای دکوراتیو آتریسا سبک، زیبا و بادوامند: وزن کمی دارند و سبک هستند و از تنوع و زیبایی خاصی برخودارند و پایداری و دوام مناسبی دارند. هر متر مربع ۱۵ کیلوگرم وزن دارد.

۶- شما به راحتی می توانید بر روی این آجرها، تلویزیون، تابلو، ساعت، شلف و … نصب کنید.

۷- این آجرها به دلیل اینکه از لیکا ساخته می شوند عایق صوتی و حرارتی ودر باربر اشتعال مقاومند . و در حفظ دمای داخلی خانه موثرند.  و در زمستان و تابستان در حفظ دمای داخلی خانه کمک می کنند و ار هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند.

– آجر دکوراتیو سفید که به آن آجر تزئینی سفید هم می گویند دارای تنوع شکل و طرح می باشند .در هر بسته رنگ آجرها یکسان ولی قالب آجرها دارای بیش از ۲۵ طرح مختلف می باشد که این ویژگی جلوه خاص و زیبایی هنگام اجرا به نمای اتاقها  ومنازلتان می دهد. علاوه بر این  برای دستیابی به تنوع بیشتر شما می توانید هر کد و رنگ را به دلخواه بصورت ترکیبی با کد و رنگهای دیگر آجرهای دکوراتیو بکار ببرید.

– همچنین پودرهای بند کشی که هنگام اجرا بین آجر دکوراتیو سفید کار می رود دارای تنوع در رنگ می باشد که این مورد نیز شما را در دستیابی به نمای دلخواه اتاقها  و منازلتان یاری می کند.

– درساخت این محصول از بتن سبکدانه لیکا  استفاده میشود

– شما می توانید از آجرهای دکوراتیو در نمای داخلی و بیرون ساختمان های خود ودر شرایط آ ب وهوایی مختلف استفاده نمایید.

– آجرهای دکوراتیو از ویژگی مقاوم بودن و کارپذیری فیزیکی برخوردارند. در نتیجه عملیات برش، سوراخ کاری بر روی این محصولات به راحتی انجام میشود.

– آجرهای دکوراتیو به آسانی با فرز بریده میشوند که این ویژگی باعث کاهش ضایعات محصول  به میزان چشمگیری می شود.

–  وزن کم محصولات به دلیل استفاده از سبک دانه های لیکا:

به دلیل وزن کم آجرهای دکوراتیو (که در نتیجه استفاده از سبک دانه های لیکا می باشد) و سهولت کاربا این محصولات  ، هزینه و زمان اجرا کاهش مییابد و حمل  و نقل آسان میگردد. سبکی این محصولات نقش مؤثری در کاهش  وزن ساختمان دارند.

– در ساخت آجرهای دکوراتیو بتن سبکدانه لیکا  استفاده میشود

محصولات ساخته شده از بتن لیکا، عایق حرارتی و صوتی مناسبی را برای دیوارها ایجاد  می نمایند .

 گالری تصاویر : برای مشاهده نماهای اجرا شده با این نوع آجر کلیک کنید

دیوارهای آجری سفید در عین حالی که  ساده هستند ،  می توانند به یک فضای ساده  جلوه زیبایی  بدهند ، بنابراین اگر می خواهید جلوه ای مدرن را حفظ کنید ، یک دیوار کانونی مجزا که با  آجرهای با رنگ سفید پوشیده شده باشد کافی خواهد بود . بگذارید این فضاهای داخلی زیبا که با آجر دکوراتیو سفید آتریسا طراحی شده الهام بخش شما باشد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

آجر دکوراتیو سفید،یا آجر دکوراتیو داخلی سفید برای هر نوع دکوراسیون داخلی مناسبه و یک پس زمینه زیبا برای فضای مورد نظر ایجاد می کنه و شما می تونید از اون به بهترین شکل برای انتخاب بقیه المان ها استفاده کنید. برای بوجود آوردن یک نمای مدرن می تونید از لوسترها و اشیاء شیشه ای در کنار دیوارسفیدرنگ استفاده کنید. برای آنکه زیبایی دیوار آجری را بیشتر کنید باید اصل نورپردازی رو رعایت کنید.نورپردازی مهمترین فاکتور در دکوراسیون داخلیه .

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

آجر دکوراتیو سفید در دیوارهای اتاق نشیمن

استفاده از آجر دکوراتیو سفید در دیوارهای اتاق نشیمن  باعث ایجاد نمایی مدرن می شود. استفاده از رنگ سفید باعث می شود ظاهر نمای آجری شکل تمیز و شیک باشد و با این کار هارمونی زیبایی میان دیوار و اطراف  ایجاد خواهد شد. به طور کلی می توان گفت، این ایده بهترین راهکار برای طراحی ساده فضای نشیمن و ایجاد آرامش می باشد.

رنگ سفید، جزء پرطرافدارتربن رنگ‌های مناسب برای اتاق نشیمن محسوب می‌شود، اما پیشنهاد می‌کنیم حتی در اتاق نشیمن نیز از ترکیب‌ها با رنگ سفید استفاده نمایید تا هم محیطی متنوع ایجاد کنید و اینکه سادگی را در دکوراسیون محیط زندگی و یا کار خود حفظ کنید. اگر اتاق نشیمنی با رنگ سفید داشته باشید دستتان در استفاده از سایر المان‌های منزل از جمله مبلمان و دیگر منسوجات باز خواهد بود. رنگ سفید به سادگی با دیگر رنگ‌ها ست می‌شود و رنگ‌های تیره برای این منظور محیط مدرن و شیکی را ایجاد می‌کنند که هیچ‌گاه از مد نخواهد افتاد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

اگر از آجر دکوراتیو  سفید برای دیوارها  استفاده کنید، به راحتی می‌توانید مبلمان و فرش مورد علاقه خود را انتخاب کنید و محدودیتی از لحاظ رنگ مبلمان و اثاثیه نخواهید داشت.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

آیا می خواهید در خانه خود یک دیوار آجری داشته باشید ، ولی نمی دانید از چه رنگی استفاده کنید که با دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد

راه حل استفاده از آجر دکوراتیو سفید است. نگاهی به چندین نمونه  زیبا در این صفحه  بیندازید و از آنها الهام بگیرید . آجر دکوراتیو سفید تبدیل به یک روند تزئینی واقعی در دکوراسیون منازل شده است و در همه اتاق ها – از آشپزخانه و ناهار خوری ، گرفته تا خوابگاه ها ، راهروها و … قرار می گیرد. دیوارهای بسیاری از مطب ها ، کافه ها ، کلوپ ها و رستوران ها را آجر سفید آراسته و همه این فضاها را گرم تر و جذاب تر می کند.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

آجر دکوراتیو سفید  عایق حرارتی و صوتی خوبی است این آجر برای جزئیات بسیار مناسب است – قفسه ها ، نقاشی ها ، عکس ها (به خصوص سیاه و سفید) ، کوزه های گل ، چوب لباسی … در هر صورت ، دیوار آجری سفید جذابیت اضافی به اتاق می دهد.

اما قبل از تصمیم گیری برایاستفاده از  آجر سفید ، با دقت فکر کنید که روی کدام دیوار می خواهید آن قرار دهید یا به کدام دیوار می خواهید تأکید کنیداین امر به چیدمان مبلمان در اتاق و منبع نور طبیعی بستگی داردبه عنوان یک قاعده ، فقط یک دیوار آجری باید در اتاق قرار گیرددر زیر می توانید ایده های جذاب مختلفی را مشاهده کنید که مطمئنا چشم شما را جلب می کند!

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

دیوار آجری سفید از قبیل آجر سفید دکوراتیو با خدمت به عنوان نقطه کانونی یا تهیه زمینه ای که عناصر طراحی دیگر اتاق را تکمیل یا در تضاد می کند ، به هر اتاق شخصیت اضافه می کند. چه سبک شما صنعتی باشد یا سنتی، زیبایی و یکنواختی یک دیوار آجری سفید می تواند به زیبایی محیطی که در آن قرار می گیرد اضافه کند. در اینجا نمونه هایی را مشاهده می کنید…

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

برای ایجاد کنتراست رنگی و بافت به فضایی که یکی از دیوارهای آن با آجر سفید دکوراتیو ساخته شده می تونیم از مبلمان تیره استفاده کنیم. زیبایی این دیوار رو با انتخاب رنگ بژ برای سایر دیوارها تکمیل کنید. علاوه بر اون شما می توانید تزئین دیوار شومینه را با آجر انجام بدیدو اون را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید. مبلمان سفید یا خاکستری فضای اتاق را بسیار چشمگیر نشون می ده.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

با توجه به اینکه در بیشتر منازل از دیوارهای ساده و پوششهایی مانند کاغذ دیواری یا رنگ استفاده می‌شود، آجر نما مانند آجر سفید دکوراتیو  روی دیوارهای داخلی، ظاهری متمایز و منحصر به فرد به خانه  می‌بخشد. به همین دلیل فضای آن را نسبت به سایر خانه‌ها خاصتر می کند . این موضوع احساس خوشایندی برای ساکنان خانه  ایجاد می‌کند و جذابیت بیشتری به خانه می‌دهد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

در فضای داخلی منزل، به کار گرفتن متریال مختلف و ترکیب آن ها در کنار یکدیگر می تواند بر زیبایی و جذابیت منزل شما بیفزاید. آجر نما از قبیل : آجر دکوراتیو، آجر آنتیک، آجر هلندی  و چوب هر دو از متریالی هستند که امروزه در بسیاری فضای داخلی کاربرد دارند و استفاده متفکرانه آن ها فضایی بی نظیر در منازل می آفریند. آجر ماده ای است که به نظر بسیاری از افراد طبیعی به نظر می رسد، اما همه ما می دانیم که این محصول در واقع توسط انسان ها ساخته شده است. طیف رنگی آجر نما می تواند ظاهری متفاوت را به فضاهای داخلی منازل بیفزاید. آجر نما با قابلیت هایی که دارد می تواند خانه شما را در زمستان گرم کرده و در تابستان حسی از فضای خنک  را به خانه بیفزاید. آجر نما می تواند چهره متفاوتی را به فضاهای مختلف داخلی از سبک مدرن گرفته تا خانه های سنتی، ببخشد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

هر اتاق نشیمنی دارای یک نقطه کانونی است. این نقطه می‌تواند تمرکزی برای چیدمان و نگاه بیننده باشد. تلویزیون، شومینه، پنجره، لوستر و … می‌تواند به نوعی نقطه کانونی باشد. شما می‌توانید این نقطه را به عنوان مرکزی انتخاب کنید که وسایل را به دور آن بچینید یا چیدمان شما به نحوی باشد که نقطه کانونی شما از همه جهات قابل دیدن باشد. به توسط این نقطه می‌توانید چیدمان قرینه ایجاد کنید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده از وسایل چوبی در ترکیب با آجر دکوراتیو سفید ( آجر تزئینی سفید)  می‌تواند پس‌زمینه‌ی هوشمندانه‌ای را برای سبک‌های مختلف  طراحی داخلی  ایجاد کند. استفاده از نمای آجری سفید  محیط شاد، آرامبخش و روشنی را ایجاد می کند و در کنار وسایل  جوبی فضایی گرم و صمیمی را می‌‌سازد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

در دکوراسیون مدرن امروزی، دیوار تاکیدی نقش بسیار مهمی در طراحی داخلی دارد و بسیار موردعلاقه‌ی مردم نیز قرار گرفته است. در واقع دیوار تاکیدی، دیواری است که طراحی آن از سایر دیوارهای اتاق متفاوت می‌باشد. این تفاوت بیشتر به وسیله‌ی رنگ و بافت اعمال می‎شود و شما می‌توانید از انواع آجر دکوراتیو، آجر هلندی ، آجر آنتیک یا هر ایده‌ای که مدنظرتان است، بدین منظور استفاده کنید.

این روزها دیوار تاکید آجری به یکی از انتخاب‎های محبوب اتاق نشیمن‌های مدرن تبدیل شده است و بنظر می‎رسد که به این زودی‌ها از مد نمی‌افتد. شما به راحتی می‌توانید سطح یکی از دیوارهای اتاق نشیمن خود را با آجر نما از قبیل آجر دکوراتیو، آجر آنتیک و آجر روستیک پوشانده و عمق بصری جذابی را در اتاق‌تان ایجاد کنید. خوشبختانه رنگ و سبک‎های متنوعی از آجر نما وجود دارند که می‌توانند اتاق‌های نشیمن متفاوتی را بسازند. در مورد فضاهای مدرن، استفاده از آجر دکوراتیو سفید گزینه‌ی بسیار هوشمندانه و امنی می‎باشد. به این ترتیب شما در حالی که بافت آجر را در اتاق دارید، بوسیله‌ی رنگ خنثی سفید نیز می‌توانید پس‌زمینه ‎مناسبی را برای المانهای دیگر اتاق فراهم کنید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید

یکی از متریال‌هایی که می‌توان به راحتی در کنار آجر دکوراتیو قرار داد، چوب است. چوب و آجر دکوراتیو در کنار هم هماهنگی بسیار زیادی دارند و جلوه خاصی به محیط می‌بخشند. برای ترکیب این دو متریال می‌توانید یکی از دیوارها را به عنوان دیوار آجری انتخاب کنید و برای کف از پوشش پارکت استفاده کنید و در کنار از چیدمان مبلمانی با رنگ روشن و گیاهانی سرسبز استفاده کنید تا بتوانید یک فضای دنج و مملو از احساس صمیمیت برای دورهمی‌های دوستانه خود ایجاد کنید.

آجر دکوراتیو سفید

آجر دکوراتیو بخاطر بافتی که دارد به راحتی برای هر نوع  طراحی فضای داخلی استفاده می شود . آجر دکوراتیو را می توان روی سطوح بتنی سیمانی، آجری، گچ، سنگ، سطوح فلزی و هر سطحی که مقاومت کافی برای نگه داشتن وزن آجر دکوراتیو  را داشته باشد و سطحی نسبتا صاف را داشته باشد اجرا کرد.

ویژگیهای آجر دکوراتیو ازقبیل تنوع بافت و رنگ اجازه می دهد یک تقابل کنتراست بین سطوح ، مبلمان و سایر اجزای خانه  ایجاد کند که در طراحی مدرن بسیار شیک است.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

دیوارهای آجری زمینه ی بسیار مناسبی را برای نصب تابلو ها، شلف و …  ایجاد می کنند و سبب ایجاد جلوه ای زیبا و دلنشین تر نسبت به سایر دیوارها می گردند. از نقطه نظر فنی توجه به این نکته ضروری است که استفاده از تابلوهای بسیار سنگین ممکن است سبب آسیب رساندن به بافت آجر و بندکش های آن گردد لذا توصیه می گردد در صورت ضرورت نصب چنین تابلوهایی زیرسازی و مهاربندی های مناسب لحاظ گردد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

یک دیوار آجری می تواند یک پس زمینه روشن فوق العاده برای نشان دادن مجموعه های هنری یا عکس های خانوادگی مورد علاقه شما باشد. چنین گالری خانگی روی دیوار آجری زیباو جذاب تر به نظر می رسد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

نورپردازی علاوه بر روشن ساختن محیط، به آسانی می‌تواند حال و هوای فضا را هم عوض کند. برخی سبک‌های نورپردازی‌، یقیناً خارج از دسترس ما است اما با کمی سلیقه و تعبیه کردن چند چراغ می‌توان سبک خانه را مدرن کرد.

 • نورپردازی انواع بسیار متفاوتی دارد که باید بر اساس طراحی و قابلیت‌ها به دقت انتخاب شود.
 • با تغییر چراغ‌ها و انواع آن می‌توانید یک فضای جدید به خانه‌تان بدهید.
 • سعی کنید از مدل، سایز و رنگ‌های متفاوت استفاده کنید.
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده از آجر نما مانند :آجر دکوراتیو ، آجر هلندی، آجر آنتیک و …. بین کابینتها به آشپزخانه شما هویت می بخشد و نمای زیبایی به آشپزخانه می بخشد. اما نکته مهم انتخاب نوع و رنگ آجرنما متناسب با سبک آشپزخانه شماست. باید بدانید چه آجر نمایی  با سبک کابینتهای شما هماهنگی دارد و باعث جلوه  بخشیدن به آشپزخانه می شود.آجر نمایی که بکار می بریدمی تواند نشانگر حس و حال درونی شما وهمچنین حاوی پیام ویژه برای دیگران باشند.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده از آجر دکوراتیو در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ، با توجه به  تنوع طرح ، بافت و تنوع رنگ  اهمیت  فوق العاده این نوع آجر نما را در طراحی  نشان می‌دهد.با توجه به تاثیری که نماهای آجری بر روحیه و شادابی شما دارد ، کاربرد آجرهای دکوراتیو ، تغییری اساسی در محیط  زندگی شما ایجاد میکند. با توجه به ویژگیهای آجر دکوراتیو شما می توانید از این نوع آجر نما در محیطهای مد نظرتان استفاده کنید

طراحی داخلی  مدرن و سنتی

دیوارهای داخلی و بیرونی  ساختمان

 آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن

فضاهای تجاری اعم از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها

محیط‌ های اداری

شومینه آجری

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

برای تزیین دیوارهای آجری یک تابلوی نقاشی خاص و زیبا بسیار مناسب خواهد بود.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

اگر فضای اتاق نشیمن‌تان کوچک است، در مورد دکوراسیون آجری آن نگران نباشید.دیوارهای آجری گرمی را به فضای نشیمن کوچک شما می‌آورد و آن را به محیط بسیار جذابی تبدیل می‌کند. اما به یاد داشته باشید که در مورد دکوراسیون داخلی منازل کوچک بهتر است که به سمت رنگ‌های روشن با خطوط صاف و مسقیم بروید تا فضای زندگی شما را بزرگ‌تر نشان دهند. رنگ‌های خنثی مثل سفید و کرمی با انعکاس نور از لحاظ بصری این توهم به وجود می‌آورند که دیوارهای شما عقب‌تر از مکان فعلی هستند و همین باعث می‌شود که اتاق شما بزرگ بنظر برسد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

بشقاب دیوارکوب یکی از وسایل تزیین دیوار هستند که امروزه طرفداران زیادی هم دارند.

برای تزیین این دیوارکوب‌های زیبا تنها ذهن خود را به یک دیوار در اتاق پذیرایی محدود نکنید. به معماری داخلی ساختمان توجه نمایید ممکن است شما بتوانید این بشقاب‌ها را بر روی دیوارهای اتاق نشیمن، دیوار راهروها، اتاق خواب‌ها، آشپزخانه و بر روی ستون‌ها نصب کنید.

اما اگر می‌خواهید بشقاب‌ها نمای زیباتری به خانه شما بدهند، بهتر است دور و اطراف آن‌ها خلوت‌تر باشند تا چشمان مخاطب را به خود بیشتر جذب کنند. برخی از افراد هستند که ترجیح می‌دهند این بشقاب‌ها را بالای دیوار شومینه خود نصب کنند. با این کار می‌توانید نمای بسیار زیبایی برای شومینه خود ایجاد کنید.

برای پیدا کردن چینش مناسب بین بشقاب‌ها می‌توانید ابتدا آن را بر روی زمین یا سطح صافی چیدمان کنید. سپس مطابق آن بر روی دیوارها نصب کنید. 

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

نگ سفید در دکوراسیون منزل می‌تواند انرژی زیادی به محیط ببخشد، اما باید توجه داشته باشید که هوشمندانه از این رنگ استفاده نمایید و با ترکیب‌های مناسب از مکمل‌های رنگ سفید فضایی دلپذیر را در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید. یک انتخاب خلاقانه در این زمینه، استفاده از گل و گیاهان سایه دوست در دکوراسیون منزل شماست.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده از آجر نما از قبیل : آجر دکوراتیو، آجر آنتیک و …  در دیوارهای ورودی منزل با ایجاد حسی دلپذیر، عموما موجب می شود تا افراد با اشتیاق بیشتری به محیط منزل وارد شوند. همچنین در کنار استفاده از آجر در نمای داخلی توصیه می گردد به منظور افزایش هارمونی و یکپارچگی از المان هایی نظیر شومینه و کفپوش لمینت استفاده گردد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

اگراز فضای دکوراسیون منزلتان خسته شده اید؟ رنگ دیوارها یا رنگ کاغذ دیواری ها به نظرتان کسل کننده شده است؟ قصد دارید یک تغییر و تحول اساسی در فضای منزلتان ایجاد شود؟ دوست دارید فضای خانه گرم تر و دلپذیرتر از چیزی باشد که در حال حاضر هست؟

بهترین گزینه استفاده از آجر دکوراتیو سفید درترکیب دکوراسیون منزلتان است.یک نمای خیلی شیک برای پوشش هر دیواری که شما می پسندید! دیوار پشت تلویزیون ،اتاق نشیمن ،اتاق خواب ، اتاق غذا خوری یا هر جای دیگر  که این انتخاب کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

اما قطعا هر عنصری که قرار است به دکوراسیون منزل شما اضافه شود اگر سر جای مناسب و با رعایت اصول طراحی داخلی به کار برده شود خیلی چشم نواز و تاثیر گذار خواهد بود.

برای استفاده از آجر دکوراتیو سفید بهترین دیوار، دیوار پشت تلویزیون است. چون تقریبا در تمام دکوراسیون های امروزی این دیوار به عنوان نقطه ی کانونی در فضای خانه محسوب می شود اما به تناسب نوع طراحی، مبلمان ، تابلوها و تزیینات و …. انتخاب دیوار جهت ساختن دیوار آجری سفید می تواند متفاوت باشد. قبل تر ها از دیوارهای آجری معمولا فقط بالای شومینه ها استفاده می شد اما از آنجایی که بافت آجری حس گرم و طبیعی ای را در فضای خانه منعکس می کند  استفاده از دیوار آجری سفید در طراحی دکوراسیون مدرن جایگاه خوبی پیدا کرده است.حتی اگر برای یک مساحت کوچکی از دیوار خانه استفاده شود باز هم  زیبایی خاص خودش را دارد.

رنگ سفید همیشه نماد پاکیزگی و آرامش بوده است و بافت آجر همیشه حس گرمی را منعکس می کند ترکیب اینها در کنار هم، دیوار آجری سفید، فضای بی نظیری را ایجاد می کند.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

میز تلوزیون و کمد دیواری یکی از عناطر مهم در زیبایی دکوراسیون پذیرایی محسوب می شود; بنابراین لازم است درانتخاب آن نهایت حساسیت و دقت را داشته باشید. در طراحی میز تلوزیون متریال های مختلفی مانند چوب،فلز ، ام دی اف، شیشه و … استفاده می شود.که بسته به نوع وسایل موجود در منزل متریال مناسب انتخاب می شود.
گذشته از خود میز تلوزیون، طراحی دیوار مربوط به آن هم نقش مهمی در زیبایی فضا دارد و باید از طراحی خوبی برخوردار باشد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

با نصب آینه در اتاق، می‌توانید یک فضای کوچک و بی‌روح را به فضایی بزرگ تبدیل کنید. آینه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا نور را به راحتی در فضای اتاق افزایش داده و آن را پخش کنید. به این ترتیب طراحی داخلی ساختمان فضای گسترده‌تری را به نمایش خواهد گذاشت. سطح بازتابی یک آینه، توهم عمق ایجاد می‌کند.

بنابراین می‌توانید در انتهای یک راهرو کوتاه، آینه قدی نصب کنید تا با ایجاد خطای بصری، طول مسیر را افزایش دهید. نصب یک آینه بزرگ پشت میز اتاق ناهار خوری روحیه افرادی که در جشن مهمانی شام شما شرکت می‌کنند را افزایش داده و نور لوستر را درخشان‌تر و برجسته‌تر می‌کند.

از آینه برای جلب توجه بیننده به عنوان یک نقطه کانونی طبیعی استفاده کنید. به عنوان مثال چیدمان آینه‌های محدب با قاب عتیقه بر روی یک دیوار خالی بسیار چشم‌نواز است و فضایی خاص ایجاد می‌کند. نصب یک آینه تک درون یک قاب زیبا، مانند قاب‌های فلزی با طرح آفتابگردان یا الگوی کاشی کاری رنگی، قدرت مقاومت چشم را کاهش می‌دهد.

شما می‌توانید با آویزان کردن یک آینه مکمل روی یکی از دیوارهای خالی اتاق، جذابیت زیبایی‌شناسی فضا را با ایجاد یک نقطه کانونی خاص افزایش دهید. برای ایجاد جلوه بیشتر کافی است که جلو قاب آینه، دو شمعدان تزئینی یا یک گلدان کریستال حاوی گل‌های رنگی قرار دهید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر سفید دکوراتیو آتریسا
آجر سفید آتریسا

قبل از اجرا، بعد از اجرا

 

ویدئو : آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده آجر دکوراتیو سفید آتریسا برای دیوار پشت تلویزیون

تلویزیونها امروزه سبک و نازکتر شده اند و در بیشتر منازل از تلویزیونهای بزرگ LCD و LED استفاده می شود از این رو تلویزیون کاملا در معرض دید قرار داشته  و نقطه کانونی در هر خانه ای محسوب می شود .

بهمین دلیل بهتر است دیوار پشت تلویزیون به زیباترین شکل ممکن تزیین شود. در ادامه ایده هایی برای تزیین پشت تلویزیون را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده آنها نهایت لذت را ببرید.

دیواری که تلویزیون بر روی  آن قرار می گیرد معمولا بزرگ ترین و بلندترین دیوار سالن پذیرایی است بنابراین طراحی و تزیین دیوار پشت تلویزیون از اهمیت زیادی برخوردار است و تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل دارد.

برای تزیین دیوار پشت تلویزیون ایده ها و روش های زیادی وجود دارد.

برای تزیین دیوار پشت تلویزیون می توانید از آجر دکوراتیو سفید، استفاده کنید که این مدل تزیین برای خانه ها با دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن مناسب است توجه داشته باشید که استفاده از آجر دکوراتیو برای دیوارپشت تلویزیون به فضای سالن پذیرایی صمیمت و گرما می بخشد

دیوار پشت تلویزیون بخش خاصی از اتاق نشیمن است که نسبت به سایر دیوارهای موجود در آن فضا، تزئینات بیشتری به آن اختصاص داده می شود.

 

برای تزیین دیوارآجری پشت تلویزیون استفاده از قاب عکس و یا تابلوهایی که به صورت متقارن روی دیوار نصب شده اند برای خانه های کوچک آپارتمانی مناسب و ایده آل است و در عین زیبایی نیازمند صرف هزینه کمی است.

روش دیگر برای تزیین دیوار آجری پشت تلویزیون استفاده از یک کنسول با قفسه ها و کمد است که در این مدل تزیین اغلب وسط کنسول تو رفتگی برای نصب تلویزیون وجود دارد و اطراف تلویزیون نیز قفسه هایی نصب می شود که شما می توانید از این قفسه ها برای قرار دادن وسایل تزیینی و دکوری استفاده کنید و در قسمت پایینی کنسول نیز فضایی برای قرار دادن وسایل پخش کننده در نظر گرفته می شود.

 برخی از کنسول ها به صورت سرتاسری برای دیوار پشت تلویزیون طراحی می شوند که این مدل کنسول ها کم هزینه تر هستند و برای خانه های آپارتمانی کوچک می توانند انتخابی مناسب باشند

برای تزیین کردن دیوارآجری پشت تلویزیون همچنین می توانید از شلف دیواری و یا قفسه های دیواری استفاده کنید و وسایل تزیینی و دکوری شیک و جذابی را در قفسه ها و یا شلف قرار دهید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر سفید دکوراتیو آتریسا

استفاده آجر دکوراتیو سفید آتریسا برای آشپزخانه

برای آشپزخانه ، طراحی سنتی چشم انداز داخلی توجه کارشناسان مدرن داخلی را به خود جلب کرده است. ضمن آرامش بخشیدن به محیط ، جذابیت بیشتری به محیط می بخشد.

 • افزودن دیوار آجری با آجر سفید باعث ایجاد جلوه و زیبایی  بیشتری در نما می شود.
 • برای جلوه و زیبایی  بیشتر ، می توانید پیشخوان سفید و سنگ مرمر را در مقابل آن قرار دهید.
 • یک سینک استیل ضد زنگ ظاهر را مدرن تر می کند.

با این وجود می توانید از دیوار آجری سفید برای نگه داشتن ادویه جات و گیاهان تازه استفاده کنید تا جلوه ای طبیعی تر و سنتی به دیوار بدهد. به جای خالی گذاشتن آن، یک تصویر رنگارنگ اضافه کنید که جلوه خاصی به ظاهر می بخشد.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده از آجر سفید برای دیوار بین کابینتی

استفاده از آجر نما داخلی سفید یا آجر تزئینی سفید برای دیوار بین کابینتی باعث ایجاد نمای بسیار مناسبی در آشپزخانه می شود.

استفاده از آجر سفید دکوراتیو برای دیوار بین کابینتی و حتی سایر دیوارها انتخاب مناسبی بوده و در طراحی مدرن نیز کاربرد دارد. استفاده از این آجر نما باعث ایجاد فضایی سرزنده در آشپزخانه می شود. هم چنین استفاده از آن امکان استفاده از انواع رنگ ها در آشپزخانه را برای شما فراهم می کند.

 استفاده از آجردکوراتیو سفید باعث ایجاد فضای شیک در آشپزخانه می شود و با وجود سادگی تغییر آشکاری در آشپزخانه ایجاد می کند. شما می توانید از آجر نما سفید رنگ برای تمامی دیوارها نیز استفاده نمایید. در کنار استفاده از این آجر نما  به دنبال اجرای یک روش نورپردازی مناسب نیز باشید. اگر فضای آشپزخانه به گونه ای است که نور طبیعی به داخل آشپزخانه می تابد، استفاده از آجرتزیینی سفید رنگ نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند. استفاده از این آجرنماها برای طراحی آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب می باشد. چرا که باعث بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه می شود.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

استفاده آجر دکوراتیو سفید آتریسا برای دیوار راه پله ها

بعضی اوقات در طراحی دکوراسیون خانه ها ، دیوار کنار پله هابه طور کامل از یاد رفته و هیچ کار هنری بر روی آن صورت نمی گیرد. اگر طراحی راه پله به خوبی انجام شود، تاثیر بسزایی بر طراحی داخلی خانه خواهد گذاشت. در منازل ویلایی، آپارتمان های دوبلکس و پنت هاوس ها، راه پله بخشی بسیار مهم در ساختار خانه است و معمولا در اتاق نشیمن برای اتصال به اتاق های طبقه بالا و یا مکان دیگری از خانه طراحی می شوند. در حال حاضر ایده های متعددی برای طراحی دیوار کنار پله ها توسط طراحان ارائه می شود که اجرای آنها دکوراسیون کل خانه را تحت تاثیر قرار می دهد. 

شما می توانید با استفاده از آجر دکوراتیو از خود دیوار یک اثری هنری پدید آورید. دیوار پلکان با آجر دکوراتیو می تواند شاد و با طراوت شود. . استفاده از آجر دکوراتیو سفید،  زیبایی بی نظیری برای دیوار ایجاد می کند و جلوه خانه را دگرگون می کند.

استفاده از آجر دکوراتیو  عنوان یکی از ایده های طراحی پلکان به سرعت توجه همگان را به خود جلب کرده، زیرا آجر دکوراتیو  تضادی بصری و هندسی به دیوارهای پلکان می بخشد.حواستان باشد تمام تزئینات و مبلمانی که در خانه دارید در هنگام انتخاب رنگ آجر دکوراتیو برای دیوار در نظر بگیرید زیرا بر نمای دکوراسیون اثرگذار هستند. آجر دکوراتیو یکی از بهترین راه های تزئین دیوار محسوب می شود زیرا به طور قطع و در حین حال محسوس، به خانه جذابیت می بخشد.

شما می توانید با آویزان کردن اشیاء شخصی استایل بهتری به دیوارهای پلکان خود ببخشید. همچنین می توانید بر روی دیوار پلکان تعدادی وسایل قدیمی به فاصله ی ۴ یا ۵ پله قرار دهید.

آجر دکوراتیو راه پله
آجر دکوراتیو راه پله
آجر دکوراتیو سفید آتریسا
آجر دکوراتیو راه پله
آجر دکوراتیو راه پله

استفاده از آجر دکوراتیو سفید در اتاق خواب

چنانچه دکور اتاق خواب برای شما بسیار مهم است، می توانید در اتاق خواب خود از متریال اجر در دیوار استفاده نمایید. این امر سبب گرم تر شدن فضا خواهد شد. استفاده از چوب در کنار آجر نیز، یکی دیگر از گزینه هاست که در این اتاق خواب هم نشینی آجر و چوب را مشاهده می نمایید. برای داشتن یک اتاق خواب شیک و مدرن، نیازی به استفاده از عناصر گران قیمت ندارید. بلکه یک قفسه ی ساده با دکوری هایی که مطابق سلیقه ی شماست به همراه چیدمان خوب می تواند این کار را برای شما انجام دهد. کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید تا اتاق خواب خود را مدرن و زیبا نمایید.

اتاق خواب مکانی است که شما باید از آن احساس آرامش را دریافت کنید و رنگ سفید خاصیت آرامش‌بخشی دارد. اما این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که بهتر است این اتاق با شخصیت درونی شما هم انطباق داشته باشد. رنگ سفید را در اتاق خواب با طراحی‌های چوبی ترکیب کنید تا فضایی کلاسیک شکل گیرید. اگر هم به دنبال ایجاد فضایی مدرن هستید یک سرویس خواب کلاسیک سفید رنگ محیط اتاق خواب شما را جذاب‌تر خواهد کرد. اگر اتاق خواب شما دارای نور کمی است با یک پرده سفید رنگ، روشنایی آن را بیشتر کنید و یا اینکه اگر دوست دارید تا این اتاق نور کمتری داشته باشد از رنگ‌های تیره‌تری استفاده نمایید.

آجر دکوراتیو سفید آتریسا

نوع محصولآجر دکوراتیو
کد محصولbh10
سایز محصول :
طول : 20 سانتی متر
عرض : 6.5 سانتی متر
ضخامت : 5. ± 1.5سانتی متر
درساخت این محصول از بتن سبکدانه لیکا استفاده می شود.
رنگ محصولسفید
تعداد در متر مربع (با یکسانت بند)64 قطعه

آجر دکوراتیو سفید دارای تنوع شکل و طرح می باشند .در هر بسته رنگ آجرها یکسان ولی قالب آجرها دارای بیش از ۲۵ طرح مختلف می باشد که این ویژگی جلوه خاص و زیبایی هنگام اجرا به نمای اتاقها  ومنازلتان می دهد. علاوه بر این  برای دستیابی به تنوع بیشتر شما می توانید هر کد و رنگ را به دلخواه بصورت ترکیبی با کد و رنگهای دیگر آجرهای دکوراتیو بکار ببرید.

– همچنین پودرهای بند کشی که هنگام اجرا بین آجر دکوراتیو سفید کار می رود دارای تنوع در رنگ می باشد که این مورد نیز شما را در دستیابی به نمای دلخواه اتاقها  و منازلتان یاری می کند.

– درساخت این محصول از بتن سبکدانه لیکا  استفاده میشود

– شما می توانید از آجرهای دکوراتیو در نمای داخلی و بیرون ساختمان های خود ودر شرایط آ ب وهوایی مختلف استفاده نمایید.

آجرهای دکوراتیو از ویژگی مقاوم بودن و کارپذیری فیزیکی برخوردارند. در نتیجه عملیات برش، سوراخ کاری بر روی این محصولات به راحتی انجام میشود.

آجرهای دکوراتیو به آسانی با فرز بریده میشوند که این ویژگی باعث کاهش ضایعات محصول  به میزان چشمگیری می شود.

–  وزن کم محصولات به دلیل استفاده از سبک دانه های لیکا:

به دلیل وزن کم آجرهای دکوراتیو (که در نتیجه استفاده از سبک دانه های لیکا می باشد) و سهولت کاربا این محصولات  ، هزینه و زمان اجرا کاهش مییابد و حمل  و نقل آسان میگردد. سبکی این محصولات نقش مؤثری در کاهش  وزن ساختمان دارند.

– در ساخت آجرهای دکوراتیو بتن سبکدانه لیکا  استفاده میشود

محصولات ساخته شده از بتن لیکا، عایق حرارتی و صوتی مناسبی را برای دیوارها ایجاد  می نمایند .

آزمایش مقاومت آجر دکوراتیو در برابر سرما و گرما و رطوبت

 

اقلام مورد نیاز برای نصب آجر نما : (کلیک کنید)

1_ چسب (خمیری یا پودری یا بتن) یا دوغاب

_ برای چسباندن آجر بر روی دیوار در فضای داخل منازل از چسب خمیری یا پودر خمیری (چسب کاشی و سرامیک) استفاده استفاده می‌شود.
برای نمای بیرونی بیشتر از دوغاب استفاده می شود.

2_پودر بندکشی (دارای تنوع رنگ) :

تنوع رنگ پودر بند کشی
تنوع رنگ پودر بند کشی

پودر بندکشی، پودری سیمانی در رنگهای متنوع که فاصله یکسانت بین آجرها که به اصطلاح به آن بند می گویند را با آن پر می کنند.
بندکشی زیبایی نما را دوچندان می کند.
رنگ پودر بندکشی که انتخاب می کنید در نمایی که در آخر کار پس از اجرای آجر بسیار مهم است و انتخاب رنگ بسته به نوع و رنگ آجر و هماهنگی آن با فضایی که آجر در آن اجرا می‌شود دارد.

3_اسپیسر یا صلیب یکسانت :

_صلیب آجر قطعه ای پلاستیکی به صورت 3 پر (تی شکل) به ضخامت 10mm از جنس پلاستیک فشرده که برای تنظیم فاصله دقیق بین آجرها و ایجاد بندها و فواصل منظم بین آجر در هنگام نصب از آن استفاده می شود . صلیب آجر در هنگام نصب آجر میان بندها قرار می‌گیرد.

4_نانو یا رزین (این مورد بسته به نوع إجر و فضایی که آجر در آن استفاده می شود به کار می رود).
برای ضد آب کردن و واترپروف کردن آجر و قابل شستن کرد آجر و محافظت آجر و دوام آن.
بیشتر برای نمای بیرونی استفاده می‌شود.

☑مقدار مورد نیاز هر یک از اقلام فوق :
1_1 : چسب به ازای هر 2.5 متر مربع یک دبه 12.5 کیلویی چسب خمیری
2_2: پودر بندکشی به ازای هر 5مترمربع یک کیسه 20 کیلویی
3_3 : اسپیسر یا صلیب به ازای هر مترمربع یک بسته صدتایی

4-4: نانو به ازای هر مترمربع یک لیتر

 

نحوه محاسبه مقدار آجر مورد نیاز (کلیک کنید)

راه ساده برای محاسبه مقدار آجر مورد نیاز بر حسب مترمربع  برای پوشش دیوار به این صورت هست که:

مساحتی که می خواهیم آجر نما را در آن بکار ببریم را محاسبه می کنیم.

طول دیوار بر حسب متر ضربدر ارتفاع آن برحسب متر

هر تعداد دیوار که مایل باشیم آنها را با آجر نما تزیین کنیم طول هر دیوار و ارتفاع آن  را بر حسب متر اندازه گرفته در هم ضرب می کنیم.سپس مساحت دیوارها را جمع می کنیم.

مساحت بخشی از دیوار که آجر نما در آن بکار نمی رود را از آن کم می کنیم.

حاصل کل مقدار مترمربع آجر مورد نیاز است..

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب پاسخگویی شما خواهند بود.

021-77882884

09126226792 تلگرام و واتس آپ

ایمیل : atrisabrick@gmail.com

با ما تماس بگیرید.

هزینه کلی نصب آجر چطور محاسبه می شود (کلیک کنید)

اقلام لازم در فضای داخلی برای نمای آجری را  در ادامه مشاهده می کنید در  که مجموع قیمت هر یک ، هزینه کلی را تشکیل می دهند  :

1 - مقدار آجر نما  بر حسب متر مربع

2 - چسب به ازای هر 2.5 متر مربع یک دبه 12.5 کیلویی چسب خمیری
3- پودر بندکشی به ازای هر 5مترمربع یک کیسه 20 کیلویی
4-اسپیسر یا صلیب به ازای هر مترمربع یک بسته صدتایی

5- نانو به ازای هر مترمربع یک لیتر ( در صورت نیاز)

6- هزینه نصب ( بر اساس متر مربع )

برای مثال :

اگر طول دیوار شما 7.5 متر و ارتفاع آن دو متر باشد شما نیاز به 15 متر مربع آجر دارید.

نیاز به 15 بسته اسپیسر

نیاز به 6 دبه چسب

نیاز به 3 کیسه پودر بندکشی 20 کیلویی

که مجموع قیمت هر آیتم مبلغ کل متریال لازم برای نصب آجر را تشکیل میدهد.

 • مبلغ نصب جداگانه محاسبه می شود.

**

شما می توانید پس از انتخاب آجر مورد نظر و متراژ درخواستی خودتان از طیق ایمیل ، تماس تلفنی ، واتس آپ و تلگرام و.. پیشفاکتور اقلام مورد نیازتون رو دریافت کنید

با ما تماس بگیرید  با افتخار در خدمت شما  هستیم.

لینک دریافت پیشفاکتور و سفارش خرید 

چطور سفارش بدیم؟ چطوری ارسال میشه؟ (کلیک کنید)

بعد از انتخاب آجر مد نظرتون از طریق مراجعه حضوری ، سایت، تلگرام و یا اینستاگرام و .. شما می تونید با ما تماس بگیرید و درخواست وسفارش تون رو اعلام کنید.

محدودیتی در مقدار سفارش وجود ندارد و شما می توانید  هر متراژ که مد نظرتان هست (از یک متر تا چند صد متر ) سفارش دهید.

- هنگام تماس شما ، به شما اعلام خواهد شد که سفارش شما چه موقع ارسال میشه.

پس از تماس شما ، بخش فروش فاکتور درخواست شما رو برای شما از طیق ایمیل ، واتس آپ و یا تلگرام ارسال می کنند. که پس از پرداخت مبلغ فاکتور، درخواست شما به آدرس اعلامی تون ارسال میشه.

– شما می توانید در هر نقطه از کشور که باشید سفارش خود را درخواست نمایید . بسته به مقدار و نظر شما ما از طریق باربری  یا موسسات حمل ونقل سفارش درخواستی تان را ارسال می کنیم.

برای استفاده از زیبایی خارق العاده آجر دکوراتیو سفید راهکارهای زیادی برای طراحی دکوراسیون منزل با آجر دکوراتیو سفید پیش روی شماست بی نهایت گزینه و افکت در اختیار شماست. وجود یک دیوار سفید آجری می تواند هر فضایی را بزرگ و دلباز نشان بدهد، یا اینکه تضاد جالبی بین روشن و تیره ایجاد کند. بیایید نگاه دقیق تری به این گزینه ها بیاندازیم!

دیوار آجری سفید می تواند به راحتی در هر فضای خاکی و رمانتیکی ادغام شود، از فضای مدرن-روستایی گرفته تا یک فضای شیک و کهنه نما.

این دیوارها همچنین پس زمینه ای عالی برای وسایل دکوری رنگی و گل و گیاه محسوب می شوند.

دیوار آجری با آجر دکوراتیو سفید یک پس زمینه بی نظیر است. طراحی دکوراسیون منزل با آجر دکوراتیو سفید به علاوه گل و گیاه تازه، یعنی یک طراحی دکوراسیون بی نظیر.

اگر با مشکل کوچک بودن خانه مواجه هستید، از آجر دکوراتیو سفید استفاده کنید. آجر دکوراتیو سفید می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد.

دلباز و پرنور
حال می پردازیم  به افکت هایی که دیوارهای با  آجر دکوراتیو سفید در محیط ایجاد می کنند. از فضاهای دلباز و روشن شروع می کنیم. برای روشن تر کردن یک اتاق، باید از وسایل سفید بیشتری استفاده کنید. یکی از بهترین ترکیباتی که به شما توصیه می کنیم، قرار دادن یک میز غذاخوری سفید درمقابل یک دیواری آجری سفید، و نصب یک چراغ سقفی سفید در بالای میز است.

اگر در طراحی خانه شما مواد دیگری مثل چوب هم به کار رفته، یک دیواری آجری سفید می تواند تنها نقطه روشن و سفید خانه باشد. به علاوه این دیوارها به آثار هنری جلوه بیشتری می دهند.

تضاد شدید
و سرانجام می رسیم به خانه هایی که از دیوار سفید، به عنوان ابزاری برای ایجاد تضاد استفاده می کنند. اگر یک پس زمینه سفید داشته باشید، رنگ های غلیظ مانند طوسی و قهوه ای می توانند عمق زیادی به فضا بدهند. برای ایجاد، تضاد بالا بین  رنگ های تیره و روشن اجزای خانه ,دیوار آجری سفید بهترین گزینه است.

با به بکار بردن رنگ سفید در اتاق های کوچک یا کم نور، ستون ها و سقف می توان فضا را بسیار بزرگ تر و روشن تر نشان داد. یک رنگ نشان دادن همه چیز تا حدی خطای دید ایجاد کرده و به چشم این اجازه را می دهد تا اتاق را بزرگ تر از آنچه هست ببیند

- چگونه از آجر های نما (دکوراتیو , آنتیک و …) برای زیبا سازی نمای قسمتهای مختلف خانه های مان استفاده کنیم؟

- آیا نیاز به توضیحات و اطلاعات بیشتر دارید؟ لطفا تماس بگیرید.>

نظر کارشناس

مشخصات : حسن خوش روش – مدیر فروش

فوق لیسانس مدیریت و بازاریابی

===========================

دیوار آجری سفید بسیار شیک و لذت بخشه، چه در اتاق خواب، چه اتاق نشیمن و یا هر فضای دیگه .بکارگیری آجر نما سفید دکوراسیون های زیبا و بی نظیری رو بوجود میاره . ولی سئوالی که به ذهن می رسه اینه  که آیا فقط در  بخشی از دیوار از اون  استفاده کنیم یادر کل دیوارها؟ شما همیشه می تونید با توجه به نوع دکوراسیون مد نظرتون ، همچنین سلیقه و میل خودتون  در تمام دیوارها ، یک دیوار و یا حتی بخشی از یک دیوار از نمای آجری سفید استفاده کنید و تمام دکور داخلی را در اطراف اونا ایجاد کنید .

مناسبترین دیوار برای استفاده از آجر دکوراتیو سفید  در خونه های امروزی، دیوار پشت تلویزیونه، چرا که این دیوار به عنوان نقطه ی کانونی دکوراسیون خانه های امروزی محسوب می شه، اما گزینه های دیگه مثل دیوار فضای غذاخوری و یا دیوار پشت شومینه هم می تونه برای استفاده از آجر دکوراتیو سفید یا آجر تزِئینی  سفید مناسب باشه.

می تونید نمونه های اجرایی هر کدوم رو داخل عکسهای کارهای  اجرایی مون مشاهده کنید . از اونا ایده بگیرید و به دلحواه خودتون طراحی کنید.


این صفحه را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
* لطفا نظرات و پیشنهادهای خودتون رو در این قسمت بنویسید*
 • نویسنده
  رنگ سفید جز دسته رنگ‌هایی است که هیچگاه خسته کننده و یا تکراری نمی‌شود و از مد نیز نمی‌افتد از این رو استفاده از چنین رنگی در دکوراسیون داخلی کار بسیار هوشمندانه‌ای است. نوعی دیوار آجری وجود دارد که تمام سفید است و می‌تواند حس بسیار خوب و خاصی در فضا ایجاد کند. اگر جز دسته افرادی هستید که خاص بودن را دوست دارید و می‌خواهید یک تغییر منحصر به فرد در فضای خانه یا محیط کار خود ایجاد کنید به شما پیشنهاد می‌أهیم حتما از دیوار آجری استفاده کنید. بهترین رنگ‌هایی که می‌توانید با دیار آجری سفید ست کنید، رنگ آبی و خاکستری است اما با این حال سفید با هر رنگ دیگری می‌تواند همخوانی داشته باشد و فضا را بزرگتر از آنچه هست جلوه دهد.
   • نویسنده
    سلام و عرض ادب ضمن تشکر از تماس شما باید عرض کنم که می تونید بدون بندکشی هم اجرا کنید ولی با بندکشی زیباتره و در اکثر موارد با بند کار میشه. تا بافت آجر کامل نمایش داده بشه. اگر با بند اجرا بشه 64 قالب آجر ولی بدون بند 77 قالب برای پوشش یک متر مربع نیاز هست (البته دیگه نیاز به اسپیسر یا صلیب و پودر بندکشی نیست ولی به تعداد آجرها اضافه میشه).
Call Now Buttonسوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید